Centrum pomocy

Wybierz temat:

Centrum pomocy

Wiosenne uprawy z e-kodem 2023Co muszę zrobić, aby otrzymać e-kod za ubezpieczenie upraw?

Wystarczy, że wykonasz dwie czynności:

 • wykupisz ubezpieczenie upraw ze składką minimum 200 zł (płatną przez osobę ubezpieczającą) do 30 czerwca 2023 roku (i dokonasz płatności za polisę),
 • zalogujesz się do i-Rolnika i do 10 lipca 2023 wypełnisz formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” – pamiętaj, aby przy zgłoszeniu wskazać polisę, która spełnia warunek minimalnej składki.

Ważne jest to, abyś wykonał te czynności jak najszybciej, ponieważ pula e-kodów za ubezpieczenie upraw jest ograniczona i wynosi 10 000 sztuk.

Jeśli otrzymasz od nas e-kod za ubezpieczenie upraw, to pamiętaj o tym, że masz szansę na drugi e-kod – za zawarcie w okresie trwania promocji nowej umowy ubezpieczenia Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy ze składką co najmniej 200 zł. Nowe ubezpieczenie to takie, które nie jest kontynuacją (wznowieniem) trwającej umowy na kolejny okres ubezpieczenia. Pamiętaj, że o kolejności przyznawania Pierwszej Nagrody decyduje kolejność wypełnienia Formularza w portalu i-rolnik – nie odkładaj tego „na potem”.


Co muszę zrobić, aby otrzymać drugi e-kod w ramach promocji?

Po pierwsze – musisz otrzymać od nas e-kod za ubezpieczenie upraw.

Po drugie – w okresie promocji musisz wykupić nowe ubezpieczenie Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy ze składką co najmniej 200 zł. Nowe ubezpieczenie to takie, które nie jest kontynuacją trwającej umowy ubezpieczenia kolejny okres ubezpieczenia (tzw. wznowienie). Nie ma znaczenia, kiedy wykupiłeś taką polisę – przed, w trakcie czy po zawarciu umowy ubezpieczenia upraw. Ważne jest to, abyś to nowe ubezpieczenie zawarł w okresie promocji, tj. od 20 marca do 30 czerwca 2023 roku.

W tym przypadku nie musisz wypełniać dodatkowego formularza ani wykonywać dodatkowych czynności. Jeśli otrzymałeś e-kod za ubezpieczenie upraw, to sprawdzamy, czy masz polisę kwalifikującą się do otrzymania drugiego e-kodu. Jeśli tak, to przesyłamy do Ciebie e-kod na adres e-mail przypisany do Twojego konta w i-Rolniku.


Nie mogę znaleźć formularza "Wiosenne uprawy z e-kodem 2023". Gdzie go znajdę?

Link do formularza znajduje się na górze strony głównej, po zalogowaniu.

Link, abyś nie tracił czasu na szukanie:

https://i-rolnik.pl/promocje/wiosenne-uprawy-z-e-kodem-2023/


Do kiedy muszę wypełnić formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”?

Formularz będzie aktywny do 10 lipca 2023 roku, jeśli pula e-kodów w ramach promocji będzie dostępna.

Jeśli w ramach promocji 10 tysięcy uczestników otrzyma e-kody za ubezpieczenie upraw, formularz zostanie wyłączony przed wskazaną datą.


Kiedy otrzymam e-kod?

E-kod za ubezpieczenie upraw przesyłamy w ciągu 10 dni roboczych od momentu wypełnienia przez Ciebie formularza „Wiosenne ubezpieczenie upraw z e-kodem 2023”.

Dodatkowy e-kod za ubezpieczenie Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy przesyłamy w ciągu 10 dni roboczych od momentu:

 • przesłania przez nas e-kodu za ubezpieczenie upraw (jeśli w momencie dostarczenia tego e-kodu miałeś już zawartą umowę Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy spełniającą warunki promocji),
 • zawarcia umowy uprawniającej do otrzymania drugiego e-kodu (jeśli w momencie otrzymania e-kodu za ubezpieczenie upraw nie miałeś jeszcze zawartej stosownej umowy Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy).

E-kod wysyłamy na adres przypisany do Twojego konta w i-Rolniku – nadawcą wiadomości jest mailing@info.generali.pl


Minęło sporo czasu, a nie otrzymałem jeszcze obiecanych e-kodów. Co zrobić?

W pierwszej kolejności sprawdź wszystkie foldery swojej poczty – zwłaszcza Oferty i SPAM. Odszukaj wiadomości od mailing@info.generali.pl

Jeśli nie odnajdujesz wiadomości, napisz na irolnik@generali.pl. Ustalimy, dlaczego e-kod nie został do Ciebie wysłany, w razie potrzeby wyślemy go ponownie.

E-kodu mogłeś nie otrzymać również z innych powodów:

 • Twoja polisa została anulowana – z uwagi na brak płatności,
 • Twoja polisa nie spełniała warunków promocji związanych z wysokością składki.

Jaką wartość mają e-kody?

E-kody będące nagrodami w ramach promocji mają wartość 150 zł.


Jak mam wykorzystać e-kod?

E-kod to 13 cyfr, które prześlemy e-mailem.

Wykorzystanie e-kodu jest bardzo proste – wystarczy, że przy zakupach podasz go osobie przy kasie lub wpiszesz go na ekranie kasy samoobsługowej.

Nie musisz wykorzystywać e-kodu za jednym razem – kwotę 150 zł możesz rozłożyć na kilka wizyt w sklepie.


Nie mam konta w i-Rolniku i nie mogę wypełnić formularza „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”.  Co powinienem zrobić?

Nie zwlekaj, zarejestruj się.

Na co powinieneś zwrócić uwagę przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego?

 • podaj numer polisy związany z ubezpieczeniem rolnym (np. upraw, gospodarstwa, maszyn rolniczych) – może to być na przykład umowa zawarta jesienią 2022 roku;
 • wpisany adres e-mail lub numer telefonu musi być taki sam jak na polisie.

Czy minimalna składka z ubezpieczenia upraw, która upoważnia do otrzymania e-kodu, obejmuje dopłatę z budżetu państwa?

Nie, bierzemy pod uwagę składkę, którą będziesz musiał opłacić jako ubezpieczający. Obejmuje ona kwotę wynikającą z ubezpieczenia upraw bez dopłaty oraz ubezpieczeń dodatkowych, które możesz wykupić w ramach polisy uprawowej (np. ubezpieczenie ziemiopłodów, następstw nieszczęśliwych wypadków lub ochrony prawnej).


W jaki sposób ustalamy kolejność zgłoszeń do akcji promocyjnej?

Pod uwagę bierzemy datę wypełnienia formularza „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”, który jest dostępny dla zalogowanych użytkowników i-Rolnika. Nie liczy się więc data zawarcia umowy ubezpieczenia upraw.

Przykład:

Osoba 1 – zawarcie umowy ubezpieczenia upraw 1 kwietnia, wypełnienie formularza 15 maja

Osoba 2 – zawarcie umowy ubezpieczenia upraw 4 maja, wypełnienie formularza 6 maja

W tym przypadku osoba 2 szybciej otrzyma e-kod od osoby 1, pomimo późniejszego zawarcia umowy.  Dodatkowo, osoba 1, która zwlekała z wypełnieniem formularza, mogłaby nie zdążyć skorzystać z promocji – z uwagi na wyczerpanie puli nagród.

Każda z tych osób, jeśli otrzyma e-kod za ubezpieczenie upraw, ma szansę na drugi e-kod za nowe ubezpieczenie Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy ze składką minimum 200 zł – polisa musi być jednak wykupiona w okresie trwania promocji, tj. od 20 marca do 30 czerwca 2023 roku.


Dlaczego nie mogę wejść na stronę formularza „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023?

Może być kilka powodów:

 • nie jesteś zalogowany w serwisie,
 • Twoje konto w serwisie jest założone na firmę (REGON),
 • nie wykupiłeś jeszcze ubezpieczenia upraw,
 • już przesłałeś zgłoszenie,
 • pula e-kodów się wyczerpała,
 • akcja zakończyła się.

Ile e-kodów mogę otrzymać?

W ramach akcji możesz otrzymać maksymalnie jeden e-kod za ubezpieczenie upraw i jeden e-kod za nowe ubezpieczenie Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy – łącznie więc dwa e-kody.

Nie ma takiej możliwości, abyś otrzymał e-kod tylko za ubezpieczenie Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy. Dopiero otrzymanie e-kodu za ubezpieczenie upraw sprawia, że masz możliwość dostania drugiej nagrody.


Ważne informacje

Materiał marketingowy. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Warunki promocji znajdują się w Regulaminie akcji „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”.