Czy znasz Agro Eksperta? Awaria wywołana ciałem obcym

W zakresie ochrony: awaria wywołana ciałem obcym

Jednym ze zdarzeń objętych ubezpieczeniem, jest bardzo częsta awaria będąca następstwem dostania się kamienia czy innego ciała obcego do kombajnu. Niezależnie od wariantu ubezpieczenia Agro Casco, Concordia wypłaca odszkodowanie za takie szkody.

1)     Wariant Prestiż

Limit odszkodowania dla tego typu zdarzeń to 100 tys. zł (przy okresie ubezpieczenia do 6 miesięcy) lub brak limitu (przy okresie ubezpieczenia dłuższym niż 6 miesięcy).

2)     Wariant Premium

Limit odszkodowania dla tego typu zdarzeń to 50 tys. zł.

3)     Wariant Basic

Limit odszkodowania dla tego typu zdarzeń to 20 tys. zł.

Agro Ekspert to ubezpieczenie, które powstało z myślą o rolnikach i zdarzeniach jakie mogą przytrafić się podczas prac w polu. Zapewniamy realną ochronę!

Przypominamy! Rolnicy, którzy ubezpieczyli uprawy w sezonie wiosennym, otrzymali kod rabatowy na dodatkową zniżkę 15% na Agro Casco. Zniżka nadawana jest niezależnie od klasy BM i nie powoduje ustalania BM na poziomie stawki podstawowej. Zniżka widnieje na polisie ubezpieczenia upraw i jest ważna do 31.12.2020 r. Ważne jest to, że może być wykorzystywana wielokrotnie! Nowe ubezpieczenie każdej z maszyn do końca 2020 roku będzie objęte zniżką. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest ubezpieczenie przynajmniej jednej maszyny w ryzyku AC.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pośrednikami i ubezpiecz swoje maszyny!

Obraz RENE RAUSCHENBERGER z Pixabay